Výkup a prodej dřeva

          Společnost I-LES se zabývá výkupem veškeré dřevní hmoty. U nás máte jistotu individuálního přístupu. Vždy preferujeme osobní setkání, abychom mohli sestavit cenovou nabídku. Ta se odvíjí nejen od daného sortimentu, množství a druhu dřevní hmoty, ale je také závislá na lokalitě a tržních cenách v daném období.

Výkup dřevní hmoty na stojato (na pni) - při této formě výkupu se nemusíte o nic starat, sami zajistíme těžbu, manipulaci se dřevem, jeho odvoz, úklid těžebních zbytků. Vzhledem k tomu, že známe požadavky našeho konečného odběratele, můžeme Vám nabídnout nejvyšší možnou cenu, neboť dřevo si již od prvopočátku manipulujeme a třídíme tak, aby odpovídalo našim potřebám. Z tohoto důvodu je možné zisk z těžby dřeva zvýšit.

Výkup dřevní hmoty na odvozním místě - při této formě si majitel lesa sám zajistí těžbu dřeva, my následně vykoupíme připravené dřevo na skládkách (odvozním místě)

Při obou uvedených formách Vám garantujeme nejvyšší možné výkupní ceny, samozřejmostí je u nás vyhotovení kupní smlouvy zdarma.